MV Agusta 175 Monoalbero
MV Agusta 175 Monoalbero to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 7.5 KM przy 5400 obr./min. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
1954
Moc maksymalna
7.5 KM przy 5400 obr./min
Masa
105 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 175 Monoalbero |
|---|---|
| Rok produkcji | 1954 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 59.5 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 6.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dellorto MA18 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel-magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 7.5 KM przy 5400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa tubular and pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with hydrauliczna shocks |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 150mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75- 19 |
| Opona tylna | 2.75- 19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1280 mm / |
|---|---|
| Masa | 105 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |