MV Agusta 175 Sport CS 75
MV Agusta 175 Sport CS 75 to motocykl turystyczny. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 11 KM przy 5400 obr./min. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
1954-56
Moc maksymalna
11 KM przy 5400 obr./min
Masa
110 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 175 Sport CS 75 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1954-56 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 59.5 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 7.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 22mm Dellorto MA22 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel-magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 11 KM przy 5400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa tubular and pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with hydrauliczna shocks |
| Hamulce przednie | 160mm Bęben |
| Hamulce tylne | 140mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75- 19 |
| Opona tylna | 2.75- 19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1280 mm |
|---|---|
| Masa | 110 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |