MV Agusta 250 Scrambler B
MV Agusta 250 Scrambler B to motocykl klasyczny / retro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, pushrod, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 19 KM / przy 7000 obr./min. Masa: 142 kg.
Lata produkcji
1967-69
Moc maksymalna
19 KM / przy 7000 obr./min
Masa
142 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, pushrod, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 250 Scrambler B |
|---|---|
| Rok produkcji | 1967-69 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, pushrod, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 53 x 56 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x22 mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Dynamo |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 19 KM / przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plate clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single beam tubular and pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with hydrauliczna shocks |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 150mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75- 18 |
| Opona tylna | 3.25- 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300 mm |
|---|---|
| Masa | 142 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |