MV Agusta 250 Turismo
MV Agusta 250 Turismo to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 10.0 KM przy 5100 obr./min. Masa: 125 Kg / 125 kg.
Lata produkcji
1947-50
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
10.0 KM przy 5100 obr./min
Masa
125 Kg / 125 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 250 Turismo |
|---|---|
| Rok produkcji | 1947-50 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 63 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 6.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 22 mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 10.0 KM przy 5100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plate clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Closed Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | t, Tlescopic mechanical fork |
| Zawieszenie tylne | Plunger-box |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-19 |
| Opona tylna | 3.00-19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Masa | 125 Kg / 125 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
Pozostałe dane
| Units Produced | approx.100 |
|---|---|
| Masa | 125 Kg / 125 kg |