MV Agusta 350
MV Agusta 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 20° inclination Dwucylindrowy rzędowy, OHV engine with rocker support. Moc maksymalna wynosi 25 KM / 18.6 k, W przy 7600 obr./min. Masa: 150 kg.
Lata produkcji
1972-74
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
25 KM / 18.6 k, W przy 7600 obr./min
Masa
150 kg
Typ silnika
Czterosuw, 20° inclination Dwucylindrowy rzędowy, OHV engine with rocker support
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972-74 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 20° inclination Dwucylindrowy rzędowy, OHV engine with rocker support |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 63 x 56 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 24mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Dynamo |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 25 KM / 18.6 k, W przy 7600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plate clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single beam tubular and pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork with regulowanehydraulicznashock absorbers |
| Hamulce przednie | 200mm Bęben |
| Hamulce tylne | 200mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300 mm |
|---|---|
| Masa | 150 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Masa | 150 kg |
|---|