MV Agusta 500SS
MV Agusta 500SS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 495 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy OHV, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 52.6 KM/ 38.7 k, Wprzy 8900rpm. Masa: 180 kg.
Lata produkcji
1976
Pojemność
495 ccm
Moc maksymalna
52.6 KM/ 38.7 k, Wprzy 8900rpm
Masa
180 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy OHV, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 500SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy OHV, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 495 ccm |
| Średnica x skok | 75.0 x 56.0 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Moc maksymalna | 52.6 KM/ 38.7 k, Wprzy 8900rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 180 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Masa | 180 kg |
|---|