MV Agusta 750GT Turismo
MV Agusta 750GT Turismo to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 68.5 KM /50.4 k, Wprzy 8450rpm. Masa: 246 kg.
Lata produkcji
1972-74
Moc maksymalna
68.5 KM /50.4 k, Wprzy 8450rpm
Masa
246 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 750GT Turismo |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972-74 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 65 x 56 mm |
| Stopień sprężania | 9.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x De, U'Orto UB24B2 e UB24BS2.Gaźniks |
| Układ zapłonowy | 12 V battery and automotive type distributor coil |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 68.5 KM /50.4 k, Wprzy 8450rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple Tarcza in oil bath. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm and spring load-adjusting shock absorbers |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Masa | 246 kg |
| Zbiornik paliwa | 24 L |
| Prędkość maks. | 190 km/h / 117 mp/h |
Pozostałe dane
| Produced | 33 Units |
|---|---|
| Masa | 246 kg |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h / 117 mp/h |
| Reviews | KCycle Magazine/Moto Legende/Motorcyclist Illustrated Feb 1973 |