MV Agusta 800 Super America
MV Agusta 800 Super America to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM / 56 k, W przy 8500 obr./min. Masa: 235 kg.
Lata produkcji
1977
Moc maksymalna
75 KM / 56 k, W przy 8500 obr./min
Masa
235 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 800 Super America |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 67 x 56 mm |
| Stopień sprężania | 9.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x De, U'Orto UB24B2 e UB24BS2.Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Distributor |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM / 56 k, W przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple Tarcza in oil bath. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, welded, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35mm Ceriani Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dual Marzocchi shocks napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 275mm Tarczas |
| Hamulce tylne | 200mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -18 |
| Opona tylna | 100/90 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm / 30, 5 in |
| Masa | 235 kg |
| Zbiornik paliwa | 24 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V ISah battery |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 11.68 / 2nd 8.45 / 3rd 6.47 4th 5.44 / 5th 4.98 |
| Masa | 235 kg |