MV Agusta 832 Monza
MV Agusta 832 Monza to motocykl drogowy o pojemności skokowej 837 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 105 KM / 78.2 k, W przy 9500 obr./min. Masa: NA.
Lata produkcji
1977
Pojemność
837 ccm
Moc maksymalna
105 KM / 78.2 k, W przy 9500 obr./min
Masa
NA
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 832 Monza |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 837 ccm |
| Średnica x skok | 89x 56 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 27mm Dell'Orto Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105 KM / 78.2 k, W przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple Tarcza in oil bath. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, welded, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35mm Ceriani Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dual Marzocchi shocks napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | NA |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15.9 L |
| Prędkość maks. | 144 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 33 mpg |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 144 mph |
| Reviews | Motor Cycle News/Superbike Bokser Tricks/On two Wheels/MC Sport/Motorcycle News |