MV Agusta Brutale 1000RS
MV Agusta Brutale 1000RS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, Zaciski radialne valves and DLC tappet, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 208 KM / 153 k, W przy 13000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 116.5 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 186 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
208 KM / 153 k, W przy 13000 obr./min
Moment obrotowy
116.5 Nm przy 11000 obr./min
Masa
186 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, Zaciski radialne valves and DLC tappet, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 1000RS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, Zaciski radialne valves and DLC tappet, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 50.9 mm |
| Stopień sprężania | 13.4:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 208 KM / 153 k, W przy 13000 obr./min |
| Moment obrotowy | 116.5 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza with back torque limiting device and Brembo Zaciski radialne pump/lever assembly |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Cassette style, 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa, aluminiowa alloy rear swing arm pivot plates, regulowane Wahacz pivot height |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm Marzocchi “UPSIDE - DOWN” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with regulowane tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and external napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji (High speed/Low speed) damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment, aluminiowa alloy single sided swing arm |
| Hamulce przednie | 2x 320mm tarcza pływającas and aluminiowa flange - Brembo Zaciski radialne pump/level assembly |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza Brembo PS13 brake pump, Brembo 2 pistons caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 - ZR 17 M/C (58 W) |
| Opona tylna | 200/55 - ZR 17 M/C (78 W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 845 mm |
| Masa | 186 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5 |
|---|---|
| Electronic Quick Shift | MV EAS 3.0 (Electronically Assisted Shift Up & Down) |
| Primary Drive | 48/82 |
| Gear Ratio | 1st 14/37 2nd 16/33 3rd 18/31 4th 20/30 5th 22/29 6th 21/25 |
| Final Drive Ratio | 15/41 |
| Steering damper | Öhlins EC with electronic manual and Automatyczna adjustment modes |
| Rim Front | aluminiowa alloy 3.50 x 17 |
| Rim Rear | aluminiowa alloy 6.00 x 17 |
| Prześwit | 141 mm |
| Exclusive features | Light crank, Wał kardanowy - New combustion chamber Titanium connecting rods - Dashboard TFT 5.5” color display - Cruise control - Bluetooth GPS MV Ride App for navigation mirroring, app- controlled engine, suspension and rider aids setup - Launch Control FLC Front lift control Mobisat tracker |