MV Agusta Brutale 1078RR
MV Agusta Brutale 1078RR to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1078 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 154 KM przy 10700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 117 Nm / 11.7 Kgm przy 8100 obr./min. Masa: 185 Kg / 185 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
1078 ccm
Moc maksymalna
154 KM przy 10700 obr./min
Moment obrotowy
117 Nm / 11.7 Kgm przy 8100 obr./min
Masa
185 Kg / 185 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 1078RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1078 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 13.0;1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zasilania | "Weber Marelli" 5SM ignition - injection integrated system; induction Tarczaharge electronic ignition; sequential timed "Multipoint" electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 154 KM przy 10700 obr./min |
| Moment obrotowy | 117 Nm / 11.7 Kgm przy 8100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi - Tarcza with mechanical anti-surging device |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa (TIG welded), Rear swing arm pivot plates: material, aluminiowa alloy. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm UPSIDE - DOWN" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny external and separate adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji (High speed / Low speed) damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment, Single sided swing arm: materiale, aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 185 Kg / 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L / 5.0 U.S. gal. |
| Prędkość maks. | 251.4 km/h / 156 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 13/38 110.6 Km/h (68.7 mph) przy 11650 rpm2nd 16/34 152.2 Km/h (94.5 mph) przy 11650 rpm3rd 18/32 181.9 Km/h (113.0 mph) przy 11650 rpm4th 20/30 215.6 Km/h (133.9 mph) przy 11650 rpm5th 22/29 245.3 Km/h (152.3 mph) przy 11650 rpm6th 19/23 267.2 Km/h (165.9 mph) przy 11650 obr./min |
|---|---|
| Prześwit | 135 mm |
| Consumption Average | 12.2 km/lit |
| Standing¼Mile | 11.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 251.4 km/h / 156 mph |