MV Agusta Brutale 1090R
MV Agusta Brutale 1090R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1078 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 144.2 KM przy 10600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 115 Nm / 11.5 kgf-m przy 8000 obr./min. Masa: 190 Kg / 190 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
1078 ccm
Moc maksymalna
144.2 KM przy 10600 obr./min
Moment obrotowy
115 Nm / 11.5 kgf-m przy 8000 obr./min
Masa
190 Kg / 190 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 1090R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1078 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 13.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | "Weber Marelli" 5SM ignition - injection integrated system; induction Tarczaharge electronic ignition; sequential timed "Multipoint" electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 144.2 KM przy 10600 obr./min |
| Moment obrotowy | 115 Nm / 11.5 kgf-m przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi - Tarcza with mechanical anti-surging device |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Type AIS Steel tubular Rama kratownicowa (MAG welded) Rear swing arm pivot plates: material aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Type "UPSIDE - DOWN" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with external and separated adjustment of tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and of napięcie wstępne sprężyny Rod dia. 50 mm |
| Zawieszenie tylne | Type Progressive, single shock absorber with tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment Single sided swing arm: material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1438 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 190 Kg / 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L |
| Prędkość maks. | 245.8 km/h / 152.7 mph |
Pozostałe dane
| Alternator | 350 W at 5000 r.p.m |
|---|---|
| Akumulator | 12 V - 8.6 Ah |
| Gear Ratio | 1st 13/38 109.7 km/h (68.1 mph) przy 11650 obr./min.2nd 16/34 150.8 km/h (93.6 mph) przy 11650 rpm3rd 18/32 180.3 km/h (111.9 mph) przy 11650 rpm4th 20/30 213.7 km/h (132.7 mph) przy 11650 rpm5th 22/29 243.2 km/h (151.0 mph) przy 11650 rpm6th 19/23 265.0 km/h (164.5 mph) przy 11650 obr./min |
| Front Wheel | aluminiowa alloy 3.50" x 17" |
| Rear Wheel | aluminiowa alloy 6.00"x 17 |
| Prześwit | 140 mm |
| Consumption Average | 17.9 km/lit |
| Standing¼Mile | 11.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 245.8 km/h / 152.7 mph |