MV Agusta Brutale 1090RR
MV Agusta Brutale 1090RR to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1078 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 158 KM przy 11900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 100 Nm / 10.2 kg-m przy 8100 obr./min. Masa: 183 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
1078 ccm
Moc maksymalna
158 KM przy 11900 obr./min
Moment obrotowy
100 Nm / 10.2 kg-m przy 8100 obr./min
Masa
183 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 1090RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1078 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 13.0;1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zasilania | Magneti Marelli IAW 5SM ignition - injection integrated system with Mikuni throttle body; induction Tarczaharge electronic ignition; sequential timed “Multipoint” electronicinjection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 158 KM przy 11900 obr./min |
| Moment obrotowy | 100 Nm / 10.2 kg-m przy 8100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi - Tarcza with mechanical anti-surging device |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa ALS Rear swing arm pivot plates material aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm UPSIDE - DOWN"Öhlins Nix Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with regulowane tłumienie odbiciatłumienie kompresji damping and external napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Progressive, Sachs single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji (High speed/Low speed) damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1438 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 183 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L |
Pozostałe dane
| Alternator | 350 W at 5000 r.p.m |
|---|---|
| Akumulator | 12 V - 8.6 Ah |
| Gear Ratio | 1st 13/38 2nd 16/34 3rd 18/32 4th 20/30 5th 22/29 6th 19/23 |
| Final Drive Ratio | 15/43 |
| Rim Front | aluminiowa alloy 3, 50” x 17” |
| Rim Rear | aluminiowa alloy 6, 00” x 17” |
| Prześwit | 150 mm |