MV Agusta Brutale 750 Gladio
MV Agusta Brutale 750 Gladio to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 127 KM / 92.6 k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 77.4 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
2005
Moc maksymalna
127 KM / 92.6 k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
77.4 Nm przy 10500 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 750 Gladio |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 73.8 x 43.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, Multipoint electronic injection |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 127 KM / 92.6 k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 77.4 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa and magnesium alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Upside-down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment 49mm diameter |
| Zawieszenie tylne | Progressive, with single sided Wahacz, single shock absorber with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza4piston caliper |
| Opona przednia | 120/65 ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1414 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805mm |
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |