MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale 800 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 109 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 83 Nm przy 7600 ron. Masa: 175 kg / 385, 4 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
109 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
83 Nm przy 7600 ron
Masa
175 kg / 385, 4 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 800 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 54.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separeted Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 109 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 83 Nm przy 7600 ron |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydraulicznaally actuated Wet-clutch, multi-Tarcza with back torque limiting device |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS Steel tubular Rama kratownicowa, swing arm pivot plates material aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Marzocchi “Widelec odwrócony USD” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny external and separate adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment, Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 320 mm tarcza pływającas with Brembo Zaciski radialne-type 4 pistons caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 – ZR 17 M/C (58 W) |
| Opona tylna | 180/55 – ZR 17 M/C (73 W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 14000 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 175 kg / 385, 4 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.6 L |
Pozostałe dane
| Engine Management System | Integrated ignition – injection system MVICS (Motor & Vehicle Integrated Control System) with three injectors. Engine control unit Eldor EM2.0, throttle body full drive by wire Mikuni, pencil-coil. Torque control with four maps, Traction Control with eight levels of intervention. |
|---|---|
| Environmental Standard | Euro 4 |
| Akumulator | 12 V – 8.6 Ah |
| Alternator | 350 W at 5000 r.p.m. |
| Electronic Quick-shift | MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift up & down) |
| Gear Ratio | 1st: 13/37 2nd: 16/35 3rd: 18/32 4th: 20/30 5th: 22/29 6th: 21/25 |
| Primary Drive | 19/36 |
| Final Drive Ratio | 16/41 |
| ABS System | Bosch 9 Plus with RLM (Rear wheel Lift-up Mitigation) |
| Front Wheel | Material/size aluminiowa alloy 3.50 ” x 17 ” |
| Rear Wheel | Material/size aluminiowa alloy 5.50 ” x 17 ” |
| Prześwit | 135 mm |
| Reserve | 5 L |