MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale 800 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC with mechanical Łańcuch tensioner and DLC tappet, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 112 KM przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 85 Nm przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
2026
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
112 KM przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
85 Nm przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC with mechanical Łańcuch tensioner and DLC tappet, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 800 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC with mechanical Łańcuch tensioner and DLC tappet, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 54.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 112 KM przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 85 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-disk wet clutch with hydrauliczna actuation and back torque limiting device |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Cassette style, 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS Steel tubular Rama kratownicowa, aluminiowa alloy rear swing arm pivot plates |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Marzocchi USD aluminiowa Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with DLC treatment, anodized fork legs and tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny external and separate adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment, aluminiowa alloysingle sided swing arm |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm tarcza pływającas, with steel braking Tarcza and flange, Brembo M4.32 Zaciski radialne-type with 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, Brembo 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 - ZR 17 M/C (58 W) |
| Opona tylna | 180/55 - ZR 17 M/C (73 W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L |
Pozostałe dane
| Engine management system | Integrated ignition - injection system MVICS 2.1 (Motor & Vehicle Integrated Control System) with six injectors. Engine control unit Eldor Nemo 2.1, throttle body bore 47 mm diameters full ride by wire Mikuni, pencil-coil with ion-sensing technology, control of detonation and misfire. Torque control with four maps. Traction control with eight levels of intervention |
|---|---|
| Environmental Standard | Euro 5+ |
| Electronic Quick-shift | MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift up & down) |
| Primary Drive Ratio | 22/41 |
| Gear Ratio | 1st 13/37 2nd 16/34 3rd 18/32 4th 20/30 5th 22/29 6th 21.25 |
| Final Drive Ratio | 16/41 |
| Front Wheel | aluminiowa alloy 3.50 x 17 in |
| Rear Wheel | aluminiowa alloy 5.50 x 17 in |
| Prześwit | 135 mm |
| Wet Weight (without fuel) | 194 kg |
| Exclusive features | MV Ride App - GPS sensor - Bluetooth - Cruise control - Full LED headlight - Advanced connectivity device with integrated anti-theft geolocation system and emergency message. |
| Optional | The full Special Parts range is available on the MV Agusta Special Parts website |