MV Agusta Brutale 800RR
MV Agusta Brutale 800RR to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 140 KM przy 13100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 86 Nm / 8.77 kgm przy 10100 obr./min. Masa: 175 Kg / 175 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
140 KM przy 13100 obr./min
Moment obrotowy
86 Nm / 8.77 kgm przy 10100 obr./min
Masa
175 Kg / 175 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 800RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 54.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 140 KM przy 13100 obr./min |
| Moment obrotowy | 86 Nm / 8.77 kgm przy 10100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-disk wet clutch with hydrauliczna actuation |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Cassette style 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS Steel tubular Rama kratownicowa aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm, Marzocchi “Widelec odwrócony USD” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork in DLC treated aluminiowa, with gold colour anodized fork legs and having tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and spring napięcie wstępne external and separate adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 320mm tarcza pływającas Brembo 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza Brembo 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 - ZR 17 M/C (58 W) |
| Opona tylna | 180/55 - ZR 17 M/C (73 W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm / 55, 12 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm / 32, 6 in |
| Masa | 175 Kg / 175 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L |
Pozostałe dane
| Engine management system | Engine management system Integrated ignition - injection system MVICS 2.0 (Motor & Vehicle Integrated Control System) with six injectors. Engine control unit Eldor EM2.0, throttle body full drive by wire Mikuni, pencil-coil with ion-sensing technology, control of detonation and misfire.Torque control with four maps, Traction Control with eight levels of intervention Electronic quick-shift MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift up & down) |
|---|---|
| Environmental Standard | Euro 4 |
| Akumulator | 12 V - 8.6 Ah |
| Alternator | 350 Wat 5000 obr./min |
| Electronic Quick-shift | MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift up & down) |
| Primary Drive | 19/36 - Gear ratio |
| Gear Ratio | 1st 13/37 2nd 16/34 3rd 18/32 4th 19/30 5th 21/30 6th 22/29 |
| Final Drive Ratio | 16/41 |
| Rim Front | aluminiowa alloy 3.50 x 17 in |
| Rim Rear | aluminiowa alloy 5.50 x 17 in |
| Prześwit | 135 mm |