MV Agusta Brutale 910S Hydrogen
MV Agusta Brutale 910S Hydrogen to motocykl drogowy o pojemności skokowej 908 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 139 KM / 102.2 k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 96 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 185kg.
Lata produkcji
2007
Pojemność
908 ccm
Moc maksymalna
139 KM / 102.2 k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
96 Nm przy 10500 obr./min
Masa
185kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 910S Hydrogen |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 908 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 50.1 mm |
| Stopień sprężania | 13.0;1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zasilania | Weber Marelli 1.6 M ignition injection integrated system |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 139 KM / 102.2 k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 96 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi - Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cromo Steel tubular |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm Marzocchi Widelec odwrócony USD Widelec teleskopowy hydrauliczna forks, napięcie wstępne tłumienie kompresji damping and spring reload adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive single shock, |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/65-17 |
| Opona tylna | 190/50 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 185kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 241.4 km/h |
Pozostałe dane
| Primary Drive | 50/79 |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st Speed 13/38 105, 5 Km/h (65.5 mph) at 12000 rpm2nd Speed 16/34 145, 1 Km/h (90.1 mph) at 12000 rpm3rd Speed 18/32 173, 4 Km/h (107.7 mph) at 12000 rpm4th Speed 20/30 205, 5 Km/h (127.6 mph) at 12000 rpm5th Speed 22/29 233, 9 Km/h (145.2 mph) at 12000 rpm6th Speed 19/23 262, 0 Km/h (162.7 mph) at 12000 obr./min |
| Prześwit | 135 mm |
| Standing¼Mile | 11.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 241.4 km/h |