MV Agusta Brutale 989R
MV Agusta Brutale 989R to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 141 KM / 102.9 k, W) przy 10900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 123.5 Nm przy 8100 obr./min. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
2010-11
Moc maksymalna
141 KM / 102.9 k, W) przy 10900 obr./min
Moment obrotowy
123.5 Nm przy 8100 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 989R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-11 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 79 x 50.1 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zasilania | Mulitpoint electronic injection |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 141 KM / 102.9 k, W) przy 10900 obr./min |
| Moment obrotowy | 123.5 Nm przy 8100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa and aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Upside-down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive, single shock absorber with tłumienie odbicia tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 246.6 km/h |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st Speed 13/38 109.7 km/h (68.1 mph) at 11600 rpm2nd Speed 16/34 150.8 km/h (93.6 mph) at 11600 rpm3rd Speed 18/32 180.3 km/h (111.9 mph) at 11600 rpm4t Speed 20/30 213.7 km/h (132.7 mph) at 11600 rpm5th Speed 22/29 243.2 km/h (151.0 mph) at 11600 rpm6th Speed 19/23 265.0 km/h (164.5 mph) at 11600 obr./min |
|---|---|
| Prześwit | 135 mm |
| Standing¼Mile | 11.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 246.6 km/h |