MV Agusta Brutale 990R
MV Agusta Brutale 990R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 102 k, W 139 KM przy 10600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 106 Nm / 10.6 kgf-m przy 8000 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
102 k, W 139 KM przy 10600 obr./min
Moment obrotowy
106 Nm / 10.6 kgf-m przy 8000 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Brutale 990R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zasilania | Mulitpoint electronic injection |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 102 k, W 139 KM przy 10600 obr./min |
| Moment obrotowy | 106 Nm / 10.6 kgf-m przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa (TIG welded) Rear swing arm pivot plates: material aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | UPSIDE - DOWN” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with external and separated adjustment of tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and of napięcie wstępne sprężyny Rod dia. 50 mm |
| Zawieszenie tylne | Progressive, single shock absorber with tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment, Single sided swing arm: materiale aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1438 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st Speed 13/38 109.7 km/h (68.1 mph) at 11600 rpm2nd Speed 16/34 150.8 km/h (93.6 mph) at 11600 rpm3rd Speed 18/32 180.3 km/h (111.9 mph) at 11600 rpm4t Speed 20/30 213.7 km/h (132.7 mph) at 11600 rpm5th Speed 22/29 243.2 km/h (151.0 mph) at 11600 rpm6th Speed 19/23 265.0 km/h (164.5 mph) at 11600 obr./min |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |