MV Agusta Dragster 800 Rosso
MV Agusta Dragster 800 Rosso to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 110 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 83 Nm przy 7600 ron. Masa: 168 Kg / 168 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
110 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
83 Nm przy 7600 ron
Masa
168 Kg / 168 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Dragster 800 Rosso |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 54.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separeted Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 110 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 83 Nm przy 7600 ron |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydraulicznaally actuated Wet-clutch, multi-Tarcza with back torque limiting device |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS Steel tubular Rama kratownicowa, aluminiowa alloy rear swing arm pivot plates |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Type Marzocchi USD Widelec teleskopowy hydrauliczna fork in DLC treated aluminiowa, with anodized fork legs and having tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny external and separate adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment, aluminiowa alloy single sided swing arm |
| Hamulce przednie | 2x 320mm tarcza pływającas, 4 piston Brembo calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston Brembo caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70- ZR 17 M/C (58 W) |
| Opona tylna | 200/50- ZR 17 M/C (75 W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 845 mm |
| Masa | 168 Kg / 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L / US 4.36 gal |
Pozostałe dane
| Engine Management System | Integrated ignition – injection system MVICS (Motor & Vehicle Integrated Control System) with three injectors. Engine control unit Eldor EM2.0, throttle body full drive by wire Mikuni, pencil-coil. Torque control with four maps, Traction Control with eight levels of intervention. |
|---|---|
| Environmental Standard | Euro 4 |
| Electronic Quick-shift | MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift up & down) |
| Gear Ratio | 1st: 13/37 2nd: 16/35 3rd: 18/32 4th: 20/30 5th: 22/29 6th: 21/25 |
| Primary Drive | 19/36 |
| Final Drive Ratio | 16/41 |
| Rim Front | Material/size With aluminiowa alloy spokes 3.50 x 17 in |
| Rim Rear | Material/size With aluminiowa alloy spokes 6.00 x 17 in |
| Prześwit | 135 mm |
| Reserve | 5 L |