MV Agusta Dragster 800RR
MV Agusta Dragster 800RR to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder,. Moc maksymalna wynosi 140 KM przy 13100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 86 Nm / 8.77 kgm przy 10100 obr./min. Masa: 168 Kg / 168 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
140 KM przy 13100 obr./min
Moment obrotowy
86 Nm / 8.77 kgm przy 10100 obr./min
Masa
168 Kg / 168 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Dragster 800RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 54.3 mm |
| Stopień sprężania | 13.3:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 140 KM przy 13100 obr./min |
| Moment obrotowy | 86 Nm / 8.77 kgm przy 10100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi plate with Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Cassette style 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS Steel tubular Rama kratownicowa aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi “Widelec odwrócony USD” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork in DLC treated aluminiowa, with red colour anodized fork legs and having tłumienie odbicia tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny external and separate adjustment - Fork dia. 43 mm |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment - Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 320mm tarcza pływającas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70- ZR 17 M/C (58 W) |
| Opona tylna | 200/50- ZR 17 M/C (75 W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 168 Kg / 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.6 L / US 4.3 gal |
Pozostałe dane
| Engine management system | Integrated ignition - injection system MVICS 2.0 (Motor & Vehicle Integrated Control System) with six injectors. Engine control unit Eldor EM2.0, throttle body full drive by wire Mikuni, pencil-coil with ion-sensing technology, control of detonation and misfire. Torque control with four maps, Traction Control with eight levels of intervention Electronic quick-shift MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift up & down) |
|---|---|
| Akumulator | PERFDRf, TIFin, CE |
| Alternator | 350 Watt 5000 r.p.m. 12V-8.6Ah |
| Primary Drive | 19/36 - Gear ratio |
| Gear Ratio | 1st 13/37 2nd 16/34 3rd 18/32 4th 19/30 5th 21/30 6th 22/29 |
| Final Drive Ratio | 16/41 |
| Rim Front | Material/size With aluminiowa alloy spokes 3.50 x 17 in |
| Rim Rear | Material/size With aluminiowa alloy spokes 6.00 x 17 in |
| Prześwit | 160 mm |
| Reserve | 5 L |