MV Agusta Dragster 800RR
MV Agusta Dragster 800RR to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 Valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 140 KM przy 12300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 87 Nm / 8.87 kg-m przy 10100 obr./min. Masa: 168 Kg / 168 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
140 KM przy 12300 obr./min
Moment obrotowy
87 Nm / 8.87 kg-m przy 10100 obr./min
Masa
168 Kg / 168 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 Valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta Dragster 800RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 Valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 54.3 mm |
| Stopień sprężania | 13.3:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 140 KM przy 12300 obr./min |
| Moment obrotowy | 87 Nm / 8.87 kg-m przy 10100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi plate with Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Cassette style 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS Steel tubular Rama kratownicowa aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Marzocchi Widelec odwrócony USD Widelec teleskopowy hydrauliczna fork in DLC treated aluminiowa, with red colour anodized fork legs and having tłumienie odbicia tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny external and separate adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment - Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 320mm tarcza pływającas 4 piston Brembo calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston Brembo caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70- ZR 17 M/C (58 W) |
| Opona tylna | 200/50- ZR 17 M/C (75 W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 845 mm |
| Masa | 168 Kg / 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.6 L / US 4.3 gal |
Pozostałe dane
| Engine management system | Integrated ignition - injection system MVICS 2.0 (Motor & Vehicle Integrated Control System) with six injectors. Engine control unit Eldor EM2.0, throttle body full drive by wire Mikuni, pencil-coil with ion-sensing technology, control of detonation and misfire. Torque control with four maps, Traction Control with eight levels of intervention, Electronic quick-shift MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift up & down) |
|---|---|
| Akumulator | PERFDRf, TIFin, CE |
| Alternator | 350 Wat 5000 obr./min 12V-8.6Ah |
| Primary Drive | 22/41 |
| Gear Ratio | 1st 13/37 2nd 16/34 3rd 18/32 4th 19/30 5th 21/306th 22/29 |
| Final Drive Ratio | 6/41 |
| Rim Front | Material/size With aluminiowa alloy spokes 3.50 x 17 in |
| Rim Rear | Material/size With aluminiowa alloy spokes 6.00 x 17 in |
| Prześwit | 135 mm |
| Reserve | 5 L |