MV Agusta F3 675 RC
MV Agusta F3 675 RC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 675 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder, Titanium intake and exhaust valves. Moc maksymalna wynosi 133 KM przy 14500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 70.9 Nm przy 14570 obr./min. Masa: 167 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
675 ccm
Moc maksymalna
133 KM przy 14500 obr./min
Moment obrotowy
70.9 Nm przy 14570 obr./min
Masa
167 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder, Titanium intake and exhaust valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F3 675 RC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder, Titanium intake and exhaust valves |
|---|---|
| Pojemność | 675 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 45.9 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Integrated Control System) with three injectors Engine control unit Eldor EM2.0, throttle body full drive by wire Mikuni, pencil-coil with ion-sensing technology, control of detonation |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 133 KM przy 14500 obr./min |
| Moment obrotowy | 70.9 Nm przy 14570 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi plate with Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS Steel tubular Rama kratownicowa, Rear swing arm pivot plates: material aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Marzocchi “Widelec odwrócony USD” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny external and separate adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Double tarcza pływającas, 4 pistons calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, single piston calipers |
| Opona przednia | 120/70 - ZR 17 M/C (58 W) |
| Opona tylna | 180/55 - ZR 17 M/C (73 W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 167 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 4 |
|---|---|
| Alternator | 350 W at 5000 r.p.m. |
| Gear Ratio | 1st : 1/14.493 2nd: 1/10.821 3rd: 1/9.053 4th: 1/8.040 5th: 1/7.274 6th: 1/6.712 |
| Final Drive Ratio | 16/43 |
| Rim Front | aluminiowa alloy 3.50 ” x 17 ” |
| Rim Rear | aluminiowa alloy 5.50 ” x 17 ” |
| Prześwit | 125 mm |