MV Agusta F3 800 Ago
MV Agusta F3 800 Ago to motocykl drogowy o pojemności skokowej 798 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder,. Moc maksymalna wynosi 148 KM przy 13000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 88 Nm / 8.97 kg-m przy 10600 obr./min. Masa: 173 Kg / 173 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
798 ccm
Moc maksymalna
148 KM przy 13000 obr./min
Moment obrotowy
88 Nm / 8.97 kg-m przy 10600 obr./min
Masa
173 Kg / 173 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F3 800 Ago |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 Valve per cylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 798 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 54.3 mm |
| Stopień sprężania | 13.3;1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oilradiators |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 148 KM przy 13000 obr./min |
| Moment obrotowy | 88 Nm / 8.97 kg-m przy 10600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza with mechanical drive Cassette style |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Type ALS Steel tubular Rama kratownicowa, Rear swing arm pivot plates material aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Marzocchi "Widelec odwrócony USD" Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny external, and separate adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x 320mm tarcza pływającas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/65 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 173 Kg / 173 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.6 L |
Pozostałe dane
| Engine management system | Integrated ignition - injection system MVICS (Motor & Vehicle Integrated Control System) with six injectors Engine control unit Eldor EM2.0, throttle body full drive by wire Mikuni, pencil-coil with ion-sensing technology, control of detonation and misfire Torque control with four maps, |
|---|---|
| Traction | Control with eight levels of intervention Electronic quick shift MV EAS (Electronically Assisted Shift) |
| Alternator | 350 W at 5000 r.p.m. |
| Akumulator | 12 V - 8.6 Ah |
| Gear Ratio | 1st 13/37 2nd 16/34 3rd 18/32 4th 19/30 5dth 21/30 6th 22/29 |
| Final Drive Ratio 1 | 17/4 |
| Rim Front | aluminiowa alloy 3.50 " x 17 ' |
| Rim Rear | aluminiowa alloy 5.50 " x 17 ' |
| Prześwit | 125 mm. |
| Reserve | 5 L |