MV Agusta F4 1000
MV Agusta F4 1000 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 195 KM przy 13400rpm. Maksymalny moment obrotowy: 110.0 Nm / przy 9300 obr./min. Masa: 183 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
195 KM przy 13400rpm
Moment obrotowy
110.0 Nm / przy 9300 obr./min
Masa
183 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F4 1000 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 50.9 mm |
| Stopień sprężania | 13.4:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 195 KM przy 13400rpm |
| Moment obrotowy | 110.0 Nm / przy 9300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza with back torque limiting device and Brembo Zaciski radialne pump/lever assembly |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Cassette style; 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Type Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa Rear swing arm pivot plates material is aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm (1.69 in.) Öhlins USD front fork, NIX 30 type with TIN coating on inner tubes, left tłumienie kompresji and right tłumienie odbicia manual adjustment, top out spring. |
| Zawieszenie tylne | Öhlins progressive, TTX36 twin tube rear shock absorber with piggyback resevoir, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjusted with anodized aluminiowaadjustment knobs Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x pływająca 320mm Tarczas and aluminiowa flange, Front brake caliper Brembo Zaciski radialne-type, single-piece with 4 pistons Ø 34 mm (Ø 1.34 in.) |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza Nissin with 4 pistons caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17Pirelli DIABLO Supercorsa SP |
| Opona tylna | 200/55 ZR17Pirelli DIABLO Supercorsa SP |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 183 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Production | 44 Units |
|---|---|
| Electronically | Assisted Shift - TSS Torque Shift System employing variable length intake runners |
| Alternator | 350 W at 5000 r.p.m. |
| Electronic Quick-shift | MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift) |
| Primary Drive | 48/82 |
| Gear Ratio | 1st 14/37 2nd 16/33 3rd 18/31 4th: 20/30 5th 22/29 6th 21/25 |
| Final Drive Ratio | 15/41 |
| Steering Damper | Öhlins linear Widelec teleskopowy, manual adjustment |
| Material | Gaźnikon fiber and thermoplastic |
| Prześwit | 115 mm |