MV Agusta F4 1000 Corsa
MV Agusta F4 1000 Corsa to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 172.8 KM przy 11750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 113 Nm / 11.5 kgf-m przy 9000 obr./min. Masa: 184 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
172.8 KM przy 11750 obr./min
Moment obrotowy
113 Nm / 11.5 kgf-m przy 9000 obr./min
Masa
184 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F4 1000 Corsa |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber Marelli” 1, 6 M ignition - injection integrated system |
| Układ zapłonowy | Multipoint” electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 172.8 KM przy 11750 obr./min |
| Moment obrotowy | 113 Nm / 11.5 kgf-m przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Inverted Widelec odwrócony USD Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment, Titanium Nitride anti-friction treatment |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Progressive, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji High speed / Low speed damping and napięcie wstępne sprężyny hydrauliczna control |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/65ZR17 |
| Opona tylna | 180/55ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 184 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 21 L |