MV Agusta F4 1000R
MV Agusta F4 1000R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 129.7 k, W 174 KM przy 13000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 111 Nm 11.3 kgf-m przy 10000 obr./min. Masa: 192 kg.
Lata produkcji
2006-07
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
129.7 k, W 174 KM przy 13000 obr./min
Moment obrotowy
111 Nm 11.3 kgf-m przy 10000 obr./min
Masa
192 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F4 1000R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber Marelli” 1, 6 M ignition - injection integrated system |
| Układ zapłonowy | Multipoint” electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 129.7 k, W 174 KM przy 13000 obr./min |
| Moment obrotowy | 111 Nm 11.3 kgf-m przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo steel tubular Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm Upside-down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Zawieszenie tylne | Progressive, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji High speed / Low speed damping and napięcie wstępne sprężyny hydrauliczna control. |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR17 |
| Opona tylna | 180/55ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1408mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 192 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
| Prędkość maks. | 286.7 km/h / 178.1 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 130 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 16.9 km/lit |
| Standing¼Mile | 10.6 sec / 228.2 km/h |
| Standing 0 - 1000m | 19.2 sec / 271.1 km/h |
| Prędkość maksymalna | 286.7 km/h / 178.1 mph |