MV Agusta F4 1000S
MV Agusta F4 1000S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 166 KM przy 11750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 109 Nm / 11.1 kgf-m przy 10200 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
2005-06
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
166 KM przy 11750 obr./min
Moment obrotowy
109 Nm / 11.1 kgf-m przy 10200 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F4 1000S |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber Marelli” 1.6 M ignition injection integrated system |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 166 KM przy 11750 obr./min |
| Moment obrotowy | 109 Nm / 11.1 kgf-m przy 10200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Inverted (USD) Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment, Titanium Nitride anti-friction treatment |
| Zawieszenie tylne | Progressive, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji (High speed / Low speed) damping and napięcie wstępne sprężyny (hydrauliczna control) |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/65 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1408mm |
|---|---|
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
| Prędkość maks. | 297.6 km/h / 184.3 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 14.3 km/lit |
|---|---|
| Standing¼Mile | 10.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 297.6 km/h / 184.3 mph |