MV Agusta F4
MV Agusta F4 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 195 KM przy 13400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 110.8 Nm / 11.3 kgm przy 9600 obr./min.
Lata produkcji
2015
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
195 KM przy 13400 obr./min
Moment obrotowy
110.8 Nm / 11.3 kgm przy 9600 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F4 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 13.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 195 KM przy 13400 obr./min |
| Moment obrotowy | 110.8 Nm / 11.3 kgm przy 9600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza with back torque limiting device |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Cassette styl 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Type Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa Rear swing arm pivot plates material aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm Marzocchi “UPSIDE - DOWN” Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with regulowane tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and external napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Progressive Sachs, single shock absorber with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji (High speed/Low speed) damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x pływająca 320mm Tarczas and aluminiowa flange, Front brake caliper Brembo Zaciski radialne-type, single-piece with 4 pistons Ø 34 mm (Ø 1.34 in.) |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza Nissin with 4 pistons caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 200/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 4.49. gal. |
Pozostałe dane
| Engine Management | Integrated ignition - injection system MVICS (Motor & Vehicle Integrated Control System) with eight injectors Engine control unit Eldor EM2.0, throttle body full drive by wire Mikuni, pencil-coil with ion-sensing technology, control of detonation and misfire, Torque control with four maps, Traction Control with eight levels of intervention with lean angle sensor, EAS |
|---|---|
| Electronically | Assisted Shift - TSS Torque Shift System employing variable length intake runners |
| Alternator | 350 W at 5000 r.p.m. |
| Akumulator | 12 V - 8.6 Ah |
| Primary Drive | 48/82 |
| Gear Ratio | 1st: Speed 14/37 2nd : Speed 16/33 3rd Speed 18/31 4th Speed 20/30 5th Speed 22/29 6th Speed 21/25 |
| Final Drive Ratio | 15/41 |
| Rear Wheel Ttavel | 120 mm |
| Rim Front | aluminiowa alloy 3, 50 in x 17 in |
| Rim Rear | aluminiowa alloy 6, 00 in x 17 in |
| Prześwit | 115 mm |
| Dry Weigh | 191 Kg / 191 kg |