MV Agusta F4 750 Ago
MV Agusta F4 750 Ago to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 126 KM / 91.9 k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 72 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 189 kg.
Lata produkcji
2003
Moc maksymalna
126 KM / 91.9 k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
72 Nm przy 10500 obr./min
Masa
189 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F4 750 Ago |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 73.8 x 43.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 126 KM / 91.9 k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 72 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 49mm Upside-down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Progressive, with single sided Wahacz, single shock absorber with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/65 ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1412 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 189 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
| Prędkość maks. | 257 km/h / 160 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 18.7 km/lit |
|---|---|
| Standing¼Mile | 11.2 sec / 122 mph |
| Prędkość maksymalna | 257 km/h / 160 mph |