MV Agusta F4 750 Senna
MV Agusta F4 750 Senna to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 140 KM / 102.2 k, W przy 12600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 81.4 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 188.0 kg.
Lata produkcji
2001-02
Moc maksymalna
140 KM / 102.2 k, W przy 12600 obr./min
Moment obrotowy
81.4 Nm przy 10500 obr./min
Masa
188.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F4 750 Senna |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001-02 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 73.8 x 43.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Multipoint electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 140 KM / 102.2 k, W przy 12600 obr./min |
| Moment obrotowy | 81.4 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Upside-down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment 49mm diameter |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Progressive, with single sided Wahacz, single shock absorber with tłumienie odbicia-tłumienie kompresji damping and napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/65 ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1398 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 188.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
| Prędkość maks. | 170.9 mph / 275 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 33.4 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 10.9 sec / 131.8 mph |
| Prędkość maksymalna | 170.9 mph / 275 km/h |