MV Agusta F4 Claudio Special Edition
MV Agusta F4 Claudio Special Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 205 KM przy 13450 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 115.0 Nm / 11.7 kg-m przy 9300 obr./min. Masa: 183 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
205 KM przy 13450 obr./min
Moment obrotowy
115.0 Nm / 11.7 kg-m przy 9300 obr./min
Masa
183 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta F4 Claudio Special Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny . DOHC, 4 Zaciski radialne zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 50.9 mm |
| Stopień sprężania | 13.4:1 |
| Układ chłodzenia | Cooling with separated Chłodzenie cieczą and oil radiators |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 205 KM przy 13450 obr./min |
| Moment obrotowy | 115.0 Nm / 11.7 kg-m przy 9300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza with back torque limiting device and Brembo Zaciski radialne pump/lever assembly |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Cassette style, 6 biegów, Stałe zazębienie and DLC coated shift forks |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo Steel tubular Rama kratownicowa, Rear swing arm pivot plates material is aluminiowa alloy - regulowane Wahacz pivot height |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Öhlins USD front fork, NIX 30 type with TIN coating on inner tubes, left tłumienie kompresji and right tłumienie odbicia manual adjustment, top out spring |
| Zawieszenie tylne | Öhlins progressive, TTX36 twin tube rear shock absorber with piggyback resevoir, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjusted with anodized aluminiowa adjustment knobs, Single sided swing arm material aluminiowa alloy |
| Hamulce przednie | 2x tarcza pływająca with 320mm Brembo Racing with T-Drive system, with steel braking Tarcza and aluminiowa flange Brembo Zaciski radialne pump/level assembly, Brembo GP Zaciski radialne-type, single-piece with 4 pistons 30 mm caliper |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza, Nissin 4 pistons caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17M/C (58 W)Pirelli DIABLO Supercorsa SP(limited edition CC12) |
| Opona tylna | 200/55 ZR17M/C (78 W)Pirelli DIABLO Supercorsa SP(limited edition CC12) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 183 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Production | 100 Units |
|---|---|
| Electronic | Right/left racing controls - "AIM MXS" racing dashboard with data acquisition, integrated GPS and dedicated software |
| Alternator | 350 W at 5000 obr./min |
| Akumulator | Li-ion 12.8 V - 4.0 Ah |
| Max Power Crankshaft | 212 KM przy 13600 obr./min |
| Electronic Quick-shift | MV EAS 2.0 (Electronically Assisted Shift Up & Down) |
| Primary Drive | 48/82 |
| Gear Ratio | 1st 14/37 2nd 16/33 3rd 18/31 4th 20/30 5th 22/29 6th 21/25 |
| Final Drive Ratio | 15/41 |
| Steering Damper | Öhlins linear Widelec teleskopowy, manual adjustment |
| Front Wheel | BST Full Gaźnikon 3.50 ” x 17 ” |
| Rear Wheel | BST Full Gaźnikon 600 ” x 17 ” |
| Material | Gaźnikon fiber and thermoplastic |
| CNC Components | Top triple clamp - Rear set footpegs regulowane height - Rear wheel nut - Front brake lever - Clutch lever - Right/left controls Front brake fluid tank cap - Clutch reservoir cap - Oil engine cap and racing fuel cap Clutch SBK cover - Wahacz protection Phonic wheel cover |
| Carbon Components | Gaźnikon fiber Fairing and dedicated weave with gold thread - Upper side fairings - Toe Tail - Front and rear fenders - Upper and lower Łańcuch guard - Full Gaźnikon rims "BST" |
| Exclusive content | Intake and exhaust ports, hand-worked by the "Reparto Corse"- Cam followers with DLC treatment to reduce friction - Low-friction "ASSO" piston ring - Light crank, Wał kardanowy - Seat with dedicated cover and “Claudio” logo Tinted windshield |
| Prześwit | 115 mm |