Royal Enfield Bullet 350
Royal Enfield Bullet 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 346 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, SI Engine, Twinspark. Moc maksymalna wynosi 21 KM 15.3 k, W przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 180 kg.
Lata produkcji
1965-
Pojemność
346 ccm
Moc maksymalna
21 KM 15.3 k, W przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
28 Nm przy 4000 obr./min
Masa
180 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, SI Engine, Twinspark
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Royal Enfield Bullet 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1965- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, SI Engine, Twinspark |
|---|---|
| Pojemność | 346 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 90 mm |
| Stopień sprężania | 6.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Amal Monobloc |
| Układ zapłonowy | Breaker & coil |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 21 KM 15.3 k, W przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 28 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Swing arm w/2 dampers |
| Hamulce przednie | Twin lead internal expanding Bęben breake |
| Hamulce tylne | Foot operated, 153 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25 - 19 |
| Opona tylna | 3.25 - 19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 180 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |