Royal Enfield Bullet 500
Royal Enfield Bullet 500 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 499 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 27.2 KM / przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 41.3 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 168.0 kg.
Lata produkcji
2000-
Pojemność
499 ccm
Moc maksymalna
27.2 KM / przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
41.3 Nm przy 4000 obr./min
Masa
168.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Royal Enfield Bullet 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 499 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 90 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny Ignition |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 27.2 KM / przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 41.3 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mulitiplate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, hydrauliczna Damping, Stroke 130 mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing Arm With Gas Shock Absorbers, Stroke 80 mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -19 |
| Opona tylna | 100/90 -19 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 168.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |
Pozostałe dane
| Electrical | 12V System; Headlamp 60/55W; Tail lamp 21/5W |
|---|---|
| Wheel base | 1370 mm |