Royal Enfield Bullet 650
Royal Enfield Bullet 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 646 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 46 KM przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51.5 Nm przy 5650 obr./min. Masa: 243kg.
Lata produkcji
2026
Pojemność
646 ccm
Moc maksymalna
46 KM przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
51.5 Nm przy 5650 obr./min
Masa
243kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Royal Enfield Bullet 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 646 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 67.8mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Air/Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Bosch Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital electronic ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46 KM przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 51.5 Nm przy 5650 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, slip and assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel-tube spine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowy, nieregulowane |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, spring-napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | Single tarcza pływająca, Ø 320 mm, 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, Ø 300 mm, single pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/90 -19 MRF Nylo, High-FN |
| Opona tylna | 140/70 -18MRF Nylo, High-FN |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1476 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800mm |
| Masa | 243kg |
| Zbiornik paliwa | 14.8 L |
Pozostałe dane
| Wheels | aluminiowa |
|---|---|
| Prześwit | 155 mm |