Royal Enfield Classic 350
Royal Enfield Classic 350 to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 346 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, SI Engine, Twinspark. Moc maksymalna wynosi 21 KM / 15.3 k, W przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 163.0 kg.
Lata produkcji
2013-17
Pojemność
346 ccm
Moc maksymalna
21 KM / 15.3 k, W przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
28 Nm przy 4000 obr./min
Masa
163.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, SI Engine, Twinspark
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Royal Enfield Classic 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, SI Engine, Twinspark |
|---|---|
| Pojemność | 346 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 90mm |
| Stopień sprężania | 6.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | BS29 / UCAL |
| Układ zapłonowy | Digital TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 21 KM / 15.3 k, W przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 28 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Stałe zazębienie 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, hydrauliczna Damping, Stroke 130 mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing Arm With Gas Shock Absorbers, Stroke 80mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Foot operated, 153 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25 - 19 |
| Opona tylna | 110/90 - 18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 760 mm |
|---|---|
| Masa | 163.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |