Royal Enfield Classic 650
Royal Enfield Classic 650 to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 95 ccm. Jednostka napędowa: Dwucylindrowy rzędowy cylinder, SOHC. Moc maksymalna wynosi 46.4 KM przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51.5 Nm przy 5650 obr./min. Masa: 243 kg.
Lata produkcji
2025
Pojemność
95 ccm
Moc maksymalna
46.4 KM przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
51.5 Nm przy 5650 obr./min
Masa
243 kg
Typ silnika
Dwucylindrowy rzędowy cylinder, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Royal Enfield Classic 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Dwucylindrowy rzędowy cylinder, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 95 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 67.8mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Air/Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Bosch Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital electronic ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 46.4 KM przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 51.5 Nm przy 5650 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel tubular, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 44mm Widelec teleskopowy, Showa |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, napięcie wstępne regulowane, Showa |
| Hamulce przednie | Single tarcza pływająca, Ø 320 mm, 2 piston pływająca caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, Ø 300 mm / single pływająca caliper, ABS |
| Opona przednia | 100/90 -19 |
| Opona tylna | 140/70 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 243 kg |
| Zbiornik paliwa | 14.8 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Spoke wheels |
|---|---|
| Prześwit | 154.9 mm |