Royal Enfield Himalayan FI
Royal Enfield Himalayan FI to motocykl drogowy o pojemności skokowej 411 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 24.5 KM / 18.02 k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 32 Nm / 23.6 ft/lb przy 4250 obr./min. Masa: 191 kg.
Lata produkcji
2018-
Pojemność
411 ccm
Moc maksymalna
24.5 KM / 18.02 k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
32 Nm / 23.6 ft/lb przy 4250 obr./min
Masa
191 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Royal Enfield Himalayan FI |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 411 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 86 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 24.5 KM / 18.02 k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 32 Nm / 23.6 ft/lb przy 4250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Half-duplex split Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with linkage |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, 2-piston pływająca calliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, single-piston pływająca calliper |
| Opona przednia | 90/90 21 |
| Opona tylna | 120/90 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 191 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 220 mm |
|---|