Royal Enfield Interceptor 650
Royal Enfield Interceptor 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 646 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 47 KM / 35 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 51.5 Nm. Masa: 198 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
646 ccm
Moc maksymalna
47 KM / 35 k, W
Moment obrotowy
51.5 Nm
Masa
198 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Royal Enfield Interceptor 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 646 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 67.8mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Air/Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Bosch Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital electronic ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 47 KM / 35 k, W |
| Moment obrotowy | 51.5 Nm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Slip and assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel tubular, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single tarcza pływająca, Ø 320 mm, 2 piston pływająca caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, Ø 240 mm / single pływająca caliper, ABS |
| Opona przednia | 100/90 -18 |
| Opona tylna | 130/70 -18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 790 mm |
|---|---|
| Masa | 198 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Spoke wheels, 18-in |
|---|