Royal Enfield Thunderbird 500
Royal Enfield Thunderbird 500 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV,. Moc maksymalna wynosi 27.2 KM przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 41.3 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 195 Kg.
Lata produkcji
2002-
Moc maksymalna
27.2 KM przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
41.3 Nm przy 4000 obr./min
Masa
195 Kg
Typ silnika
Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Royal Enfield Thunderbird 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002- |
Silnik
| Typ silnika | Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, |
|---|---|
| Średnica x skok | 84 x 90 mm |
| Stopień sprężania | 8.5 : 1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa (EFI) |
| Moc maksymalna | 27.2 KM przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 41.3 Nm przy 4000 obr./min |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, 41mm forks, 130mm travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Twin gas charged shock absorbers with 5-step regulowane napięcie wstępne, 80mm travel |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -19 |
| Opona tylna | 120/80 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 195 Kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Electrical | 12V System; Headlamp 60/55W; Tail lamp 21/5W |
|---|---|
| Ignition / Starting | Elektroniczny Ignition / Elektryczny and Nożny Start |
| Transmission / Drive | 5 biegów (left foot gear shift) / Łańcuch |
| Wheel base | 1350mm |