Sachs Big Roadster V3.8
Sachs Big Roadster V3.8 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 805 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. Maksymalny moment obrotowy: 71 Nm przy 4000rpm. Masa: 209 Kg /209 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
805 ccm
Moc maksymalna
57 KM / 41.6 k, W przy 6000rpm
Moment obrotowy
71 Nm przy 4000rpm
Masa
209 Kg /209 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sachs Big Roadster V3.8 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 805 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 36mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 57 KM / 41.6 k, W przy 6000rpm |
| Moment obrotowy | 71 Nm przy 4000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Steel tubular type |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 40mm Widelec odwrócony USD hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Twin Widelec teleskopowy shock |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 209 Kg /209 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |