Sachs MadAss 125
Sachs MadAss 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 11 KM przy 7500 obr./min. Masa: 94.8 kg.
Lata produkcji
2007
Moc maksymalna
11 KM przy 7500 obr./min
Masa
94.8 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sachs MadAss 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 11 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
|---|---|
| Hamulce tylne | Single 215mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-16 |
| Opona tylna | 120/80-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 94.8 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 4.6 L |
Pozostałe dane
| Masa | 94.8 kg |
|---|