Sachs Roadster 122v
Sachs Roadster 122v to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. Maksymalny moment obrotowy: 9.9 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 133.7 kg.
Lata produkcji
1998-00
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
13 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
9.9 Nm przy 9000 obr./min
Masa
133.7 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sachs Roadster 122v |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-00 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 41 x 47.4mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 26mm Mikuni |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.9 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys, 120 mm spring travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual swing arm rocker with 110 mm spring travel, 3-way adjustably |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 760 mm |
|---|---|
| Masa | 133.7 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Wheelbade | 1495 mm |
|---|