Sachs Roadster V1.6
Sachs Roadster V1.6 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 50 KM / 36.4 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 56 Nm przy 6200 obr./min. Masa: 154 Kg / 154 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
50 KM / 36.4 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
56 Nm przy 6200 obr./min
Masa
154 Kg / 154 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sachs Roadster V1.6 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Oil/Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM / 36.4 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 56 Nm przy 6200 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Twin Widelec teleskopowy shock |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 154 Kg / 154 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17.3 L |
Pozostałe dane
| Seat Heright | 760 mm |
|---|