Sachs XTC-Racing 125
Sachs XTC-Racing 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 13.4 KM / 9.9 k, W przy 8650 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13 Nm przy 7750 obr./min. Masa: 123 Kg / 123 kg.
Lata produkcji
1998-01
Moc maksymalna
13.4 KM / 9.9 k, W przy 8650 obr./min
Moment obrotowy
13 Nm przy 7750 obr./min
Masa
123 Kg / 123 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sachs XTC-Racing 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-01 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 41 x 47 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 26mm Mikuni |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 13.4 KM / 9.9 k, W przy 8650 obr./min |
| Moment obrotowy | 13 Nm przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks, 120mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny, 100mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | Single 316mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston calipers |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 123 Kg / 123 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |