Sachs ZZ 125 Supermoto
Sachs ZZ 125 Supermoto to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy,. Moc maksymalna wynosi 11.5 KM / 8.4 k, W przy 8650 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.5 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 118 Kg / 118 kg.
Lata produkcji
2011-
Moc maksymalna
11.5 KM / 8.4 k, W przy 8650 obr./min
Moment obrotowy
9.5 Nm przy 8000 obr./min
Masa
118 Kg / 118 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sachs ZZ 125 Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Moc maksymalna | 11.5 KM / 8.4 k, W przy 8650 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.5 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston calipers |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 110/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1180 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 920 mm |
| Masa | 118 Kg / 118 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |