Sherco 4.5i Enduro
Sherco 4.5i Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2010-
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
109 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sherco 4.5i Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 94, 5 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa/digital engine management: Magneti Marelli Injection |
| Układ zapłonowy | Kokusan DC - CDI ignition with digital advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydrauliczna, multi, Tarcza in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Built from Chrome-Molybdenum forming a single structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø46 mm Paioli/Kayaba Widelec teleskopowy. Forward offset wheel axle and brake calliper |
| Zawieszenie tylne | Progressive system with single Paioli absorber with aluminiowa structure and w pełni regulowane (four regulation types), sprzężone to the centre of the chassis and pushed by the swing arm through an articulated rod system |
| Hamulce przednie | Single 270mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 120/90 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 885 mm |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 350 mm |
|---|