Sherco 5.1 Enduro
Sherco 5.1 Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Chłodzenie cieczą, Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2006-07
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
109 kg
Typ silnika
Chłodzenie cieczą, Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sherco 5.1 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-07 |
Silnik
| Typ silnika | Chłodzenie cieczą, Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 95 x 72 mm |
| Stopień sprężania | NA |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan DC - CDI ignition with digital advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydrauliczna, multi, Tarcza inoil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Built from Chrome-Molybdenum forming a single structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46 Paioli/Kayaba Widelec teleskopowy. Forward offset wheel axle and brake calliper., 295 mm travel |
| Zawieszenie tylne | Progressive system with single Paioli absorber with aluminiowa structure and w pełni regulowane (four regulation types), sprzężone to the centre of the chassis and pushed by the swing arm through an articulated rod system., 300 mm travel |
| Hamulce przednie | Single 270mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 120/90 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 900 mm |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |