Sunbeam B1
Sunbeam B1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 250 ccm. Jednostka napędowa: Dwucylindrowy rzędowy, Czterosuw. Moc maksymalna wynosi 10 KM przy 5500 obr./min.
Lata produkcji
1957-64
Pojemność
250 ccm
Moc maksymalna
10 KM przy 5500 obr./min
Typ silnika
Dwucylindrowy rzędowy, Czterosuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sunbeam B1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1957-64 |
Silnik
| Typ silnika | Dwucylindrowy rzędowy, Czterosuw |
|---|---|
| Pojemność | 250 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 6.5:1 |
| Układ chłodzenia | Forced Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10 KM przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Four speed |
|---|---|
| Napęd końcowy | Enclosed Łańcuch in oil bath |
Podwozie
| Rama | Tubular frame |
|---|---|
| Hamulce przednie | Bęben, 127 mm diameter |
| Hamulce tylne | Bęben, 127 mm diameter |
Wymiary i masa
| Prędkość maks. | 97 km/h / 60 mph |
|---|
Pozostałe dane
| Make Model. | Sunbeam B1 |
|---|---|
| Akumulator | 12V |
| Prześwit | 127 mm / 5.0" |
| Tyres, Front and Rear | 3.50 x 10" |
| Dri weight | 110 kg |
| Zużycie paliwa | 2.4 L/1000 km/ 41.7 km/l / 118 Imp mpg / 98 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 97 km/h / 60 mph |